Veškeré rezervace je potřeba provést skrz webové stránky a jejich rezervační systém. 

Rezervujete si tak volné místo v prostoru, který má omezenou kapacitu. Nejprve je potřeba se registrovat zde v našem rezervačním systému. Vyplňte a odešlete prosím registrační formulář. Na Vámi uvedený e-mail Vám přijde potvrzovací odkaz, skrz který potvrdíte Vaši registraci.

Nespoléhejte na telefonické rezervace! Ty nemusí být vyřešeny ihned, např. nemusí být dostupný telefon.

Všechny rezervace jsou závazné. Svou rezervací potvrzujete zároveň případné storno podmínky.

Storno podmínky

Na otevřené lekce je možné dorazit i bez rezervace, ale přednost mají ti, co jsou přihlášeni a vystavujete se tak riziku, že nebude volné místo.

Berte prosím ohledy na vyučující lektory i ostatní jógující. Zvažujte tedy prosím pečlivě své rezervace tak, abyste případně byli schopni se z rezervačního systému odhlásit včas.

Ochrana osobních údajů

Klient souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů – jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailová adresa. Ochrana osobních údajů klienta, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. 

Jako provozovatel rezervačního systému se zavazuji, že uvedené údaje nebudou poskytnuty třetí straně (mimo nutnost poskytnutí ve smyslu užití - faktickým uživatelem rez. systému - admin).

Klient souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem prodávajícího na e-mailovou adresu.

Děkuji
Namasté